vides zinātne

Pievieno savu pētījumu LVZSA datu bāzē

Vai zini, ko mācās vides zinātnes programmas studenti dažādās Latvijas augstkolās? Nē? Tagad Tev ir lieliska iespēja iepazīties ar dažādām vides zinātnes studiju šķautnēm, lasot studentu veidotos zinātniskos pētījumus, kursa darbus, praktiskos darbus un cita veida studiju ietvaros tapušos veikumus LVZSA izveidotajā studiju darbu datu bāzē. To vari apskatīt šeit: http://www.lvzsa.lv/petijumi  

Vides zinātnes studentu seminārs veiksmīgi noslēdzies

23.-25.augustā atpūtas bāzē „Leiputrija” notika pirmais tieši šiem studentiem veltīts seminārs „Atbildīga saimniekošana”, kurš pulcēja kopā gandrīz 40 vides zinātnes studentu no Rīgas, Jelgavas, Rēzeknes, Daugavpils, Liepājas un Olaines.

LV portāls informē par Vides zinātnes studijām Latvijā

Jūlija sākumā, kad skolu absolventi ir izvēlas priekšā, kur studēt tālāk, LV portāls apkopojis noderīgu informāciju par vides zinātnes studijām Latvijā. Rakstā var iepazīties ar sešu augstākās izglītības iestāžu piedāvātajām programmām, galvenajiem mācību priekšmetiem, budžeta vietām un citu noderīgu informāciju. 

Atslēgvārdi: 

Noslēgusies pieteikšanās vides zinātnes studentu semināram

30.jūnijā noslēdzās pieteikšanās LVZSA rīkotajam vides zinātnes studentu semināram "Atbildīga saimniekošana". Semināra ietvaros dalībnieki varēs iepazīt vides zinātnes studentus no dažādām mācību iestādēm Latvijā, kā arī iegūt jaunas zināšanas tīrākas ražošanas jomā. 

Subscribe to RSS - vides zinātne