Noslēgusies pieteikšanās vides zinātnes studentu semināram

30.jūnijā noslēdzās pieteikšanās LVZSA rīkotajam vides zinātnes studentu semināram "Atbildīga saimniekošana". Semināra ietvaros dalībnieki varēs iepazīt vides zinātnes studentus no dažādām mācību iestādēm Latvijā, kā arī iegūt jaunas zināšanas tīrākas ražošanas jomā. 

Vēlmi piedalīties LVZSA organizētajā pasākumā izrādīja gandrīz 60 studenti. Seminārā tiks pārstāvētas visas mācību iestādes Latvijā, kurās apgūst vides zinātni un līdzīgas programmas- Daugavpils Universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvijas Universitāte, Rēzeknes augstskola, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Liepājas universitāte, kā arī Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža. Visvairāk pieteikumu tika saņemti no Daugavpils Universitātes, Rīgas Tehniskā universitātes un Latvijas Universitātes studentiem. Vietu skaits seminārā ir ierobežots, un tajā piedalīties varēs tikai 40 dalībnieki. Dalībnieku atlase tika veikta balstoties uz norādīto motivāciju piedalīties.

LVZSA semināru "Atbildīga saimniekošana" rīko ar Eiropas Komisijas finansiālo atbalstu programmas "Jaunatne darbībā ietvaros"