Pievieno savu pētījumu LVZSA datu bāzē

datubaze

Vai zini, ko mācās vides zinātnes programmas studenti dažādās Latvijas augstkolās? Nē? Tagad Tev ir lieliska iespēja iepazīties ar dažādām vides zinātnes studiju šķautnēm, lasot studentu veidotos zinātniskos pētījumus, kursa darbus, praktiskos darbus un cita veida studiju ietvaros tapušos veikumus LVZSA izveidotajā studiju darbu datu bāzē. To vari apskatīt šeit: http://www.lvzsa.lv/petijumi  

Vides zinātnes studentu pētījumu datubāze izveidota ar mērķi informēt plašāku sabiedrību par vides aktualitātēm, kā arī sniegt iespēju studentiem dalīties ar saviem pētījumiem, lai apzinātu dažādu vides zinātnes programmu kopīgās un atšķirīgās pētniecības jomas. Datu bāzē apkopoti gan kursa darbi, gan noslēguma darbi, gan studentu zinātniskās publikācijas un cita veida pētījumi. Pētījumi sagrupēti noteiktās vides zinātnes jomās. 

Šīs pētījumu datubāzes galvenais uzdevums ir informatīva ieskata sniegšana studentu veiktajā, un LVZSA ir stingri pret publicēto darbu pavairošanas vai darbu satura izmantošanas bez autoru atļaujas.

Lai LVZSA izveidotā studentu pētījumu datu bāze būtu pilnvērtīgāka un interesantāka, aicinām ik vienu esošo vai bijušo vides zinātnes studentu iesūtīt savu kursa darbu, noslēguma darbu, zinātnisko publikāciju vai cita veido pētījumu.

Lai pētījums tiktu publicēts, sūti savu kursa darbu pdf vai word faila veidā Jovitai uz e-pastu jovita.jana@inbox.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu, universitāti, -studiju līmeni, kura ietvaros tapis pētījums, pētījuma nosaukumu.

Aicinām ikvienu datubāzes izmantotāju un darbu iesūtītāju iepazīties ar LVZSA pētījuma datu bāzes noteikumiem